CryptoBox 800 UHD

Seriál Arrow už tuto neděli na FANDOVI

| redakce | tisk

Seriálový hit Arrow, který si v USA odbyl premiéru vloni na podzim, se už tuto neděli objeví v programu chlapské stanice FANDA. Arrow bude mít své pevné místo v programu FANDY vždy v sobotu a v neděli od 21:00.

V programovém schématu nahradí končící seriál Alcatraz. Arrow je v současné době řazen mezi nejúspěšnější seriály a získává si oblibu po celém světě.

Americký televizní seriál Arrow je založený na komiksu Green Arrow. Příběh sleduje osudy milionářského synka Olivera Queena. Ten byl oficiálně prohlášený za mrtvého, ale ve skutečnosti jako jediný přežil ztroskotání rodinné jachty někde v Pacifiku. Po pěti letech nedobrovolného pobytu na opuštěném ostrově je nalezen rybářskou lodí a vrací se ke své rodině do Starling City, kde začíná žít dvojí život.

Seriál Arrow už tuto neděli na FANDOVI
▲ Seriál Arrow už tuto neděli na FANDOVI

Ve dne je bohatým dědicem a zhýralým playboyem, pod rouškou noci se však vydává jako maskovaný hrdina bojovat se zkaženou společností, zločinem a nespravedlností. Vsadí na svou nejlepší schopnost - lukostřelbu. Jeho luk a šíp se stanou smrtelnou zbraní a jeho činy z něj udělají strážného anděla Starling City.

V titulní roli se představí kanadský herec Stephen Amell. Pro tohoto rodáka z Toronta je Zelený šíp jeho doposud největší hereckou příležitostí. V televizi už se objevil například v seriálech ReGenesis, Upíří deníky, v novém zpracování Beverly Hills nazvaném pouze 90210 a zahrál si i v Kriminálkách Miami a Las Vegas.

První díl odvysílá FANDA v neděli 20. 10. od 21:00. Další pokračování seriálu Arrow diváci budou moci sledovat vždy v sobotu a v neděli ve 21:00.

zdroj: TV NOVA