Quantcast
CryptoBox 800 UHD

TV Nova nabídne nový pořad Upgrade

| redakce | tisk

Televize Nova představí nový pořad zaměřený na technologické novinky s názvem Upgrade. Fanoušci nejnovějších trendů a vychytávek v oblasti nových technologií ho ve vysílání TV Nova najdou poprvé už 25. dubna 2015.

Zábavným pořadem bude provázet oblíbený herec a moderátor Tomáš Měcháček. V show bude nejen seznamovat diváky s nejnovějšími aplikacemi a představovat jim dnes již téměř neomezené možnosti světa mobilních telefonů, tabletů, dronů a dalších chytrých zařízení, ale podrobí je i různým testům kvality. Chybět nebudou ani celebrity, které přístroje budou osobně testovat a podrobovat je zátěžovým zkouškám. Diváci se v každém díle mohou těšit i na sportovní výkony známých osobností.

TV Nova nabídne nový pořad Upgrade
▲ TV Nova nabídne nový pořad Upgrade

Upgrade je programovou novinkou, kterou chceme oslovit všechny nadšence technologických vychytávek a zajímavostí z celého světa. Vtipně, nenáročně a s nadhledem diváky seznámíme s aktuálními trendy na poli mobilních zařízení, chybět nebudou ani praktické rady. Věříme, že se pořad bude divákům líbit a najde si stabilní fanouškovskou základnu,“ prozradil Michal Kratochvíl, vedoucí publicistiky TV Nova.

Pořad Upgrade najdou všichni příznivci nových trendů ve vysílání TV Nova už od 25. dubna 2015 každou sobotu dopoledne.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články