Quantcast

Skupina Nova z letošního Wimbledonu pokryje až šest zápasů najednou

| redakce | tisk

Na konci června startuje nejslavnější tenisový turnaj planety, legendární Wimbledon, a skupina Nova divákům nabídne obrovskou porci přímých přenosů. Turnaj začíná v pondělí 29. června a vyvrcholí v neděli 12. července.

Programová kampaň k Wimbledonu startuje už tuto středu 17. června. Nova připravuje speciální wimbledonské Sportovní noviny, které bude s Innou Puhajkovou moderovat nečekaný host. Ještě ten večer pak NOVA Sport ve 21:45 odvysílá Wimbledonský speciál - exkluzivní rozhovor s Petrou Kvitovou. Dvojnásobná wimbledonská vítězka v něm promluví o svých triumfech, významu Wimbledonu pro její kariéru, o šancích v letošním ročníku a prozradí i věci ze zákulisí slavného turnaje.

Pro Petru to byla zajímavá zkušenost. Byla naprosto uvolněná, ve skvělé náladě a natáčení probíhalo jako po másle,“ uvádí Petr Horák, ředitel sekce nových projektů. “Do začátku turnaje dále nabídneme reportáže o Wimbledonu ve Sportovních novinách, českých hráčích či zajímavostech. V neděli 28. června kampaň vyvrcholí dvěma dalšími speciály na NOVA Sport. Prvním bude sestřih nejzajímavějších momentů z Wimbledonu 2014 a druhý pořad o tom, co diváky čeká v letošním ročníku,“ doplňuje.

Během samotného turnaje pak skupina Nova chystá nejobsáhlejší seriál přímých přenosů, jaký kdy divákům při Wimbledonu zprostředkovala. “NOVA Sport a FANDA nabídnou standartní komentované přenosy. To ale není zdaleka všechno. Ty nabídne i internetová služba VOYO, kde kromě nich souběžně poběží stream z dalších 4 kurtů. Divákům by tak opravdu nemělo uniknout nic důležitého,“ uvádí Petr Horák.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články