Široká nabídka DVB-T antén

TecTime TV skončil na 19,2E a pokračuje v HbbTV

| redakce | Tisk

Německá stanice TecTime TV ukončila vysílání jako klasický lineární kanál. Na hlavním evropském satelitním systému Astra na pozici 19,2°E byla ukončena distribuce této stanice. Na její pozici se objevila textová informace o nové možnosti příjmu programu.

TecTime TV své satelitní diváky upozorňuje, že vysílání pokračuje pro majitele moderních televizorů a některých set top boxů, které jsou vybavené funkcí HbbTV a připojené na internet. Na programové pozici TecTime TV se nyní automaticky zobrazuje nabídka hybridního obsahu s možností sledování programu z internetu.
Obrázek k textu: TecTime TV skončil na 19,2E a pokračuje v HbbTVObrázek k textu: TecTime TV skončil na 19,2E a pokračuje v HbbTV

Program TecTime TV se má na internetu přizpůsobit i televizním divákům. Provozovatel se chce více zaměřit na interaktivitu a přinášet živé vysílání.

TecTime TV se zaměřuje na diváky, kteří vyhledávají pořady o technice. Stanice vysílá recenze, rozhovory, představuje produkty, společnosti, informuje o výstavách a odpovídá i na technické dotazy. Vysílání dříve fungovalo pod názvem Dr. Dish Television.

bývalé technické parametry - TecTime TV:

• Astra (19,2°E), freq. 12,574 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, MPEG-4/SD, FTA