Quantcast
CryptoBox 800 UHD

AXOCOM zahajuje spolupráci s AXN

| redakce | tiskobrázek k článku: AXOCOM zahajuje spolupráci s AXN

Mediální společnost AXOCOM posiluje distribuční nabídku pro český a slovenský trh. Nejnovějším přírůstkem v programovém portfoliu jsou kanály provozované společností AXN Europe - kromě vlajkového AXN a AXN HD zaměřeného zejména na prvotřídní seriálovou a filmovou tvorbu k nim náleží také AXN White, kde si na své přijdou milovníci krimi příběhů a napětí, AXN Black a nelineární SVOD služby AXN NOW.

AXOCOM bude pro AXN působit v roli exkluzivního distributora pro Českou republiku a Slovensko. „Velmi si důvěry nového klienta vážíme,“ říká ředitelka AXOCOM Erika Luzsicza. „AXN si za léta svého působení ve střední Evropě zajistila pevné postavení na obou trzích a širokou základnu věrných diváků. AXOCOM tak vstupuje do nové éry svého působení s ještě silnějším klientským portfoliem, díky němuž dokáže vyhovět požadavkům operátorů na všech trzích, kde působí.“

Letos na jaře přichází kanály AXN s aktualizovanou vizuální identitou, jejíž originální podoba odpovídá současnému programovému zaměření skupiny. Nová identita zahrnuje novou podobu loga a dalších grafických prvků. Doprovodná marketingová kampaň byla v televizi a na internetu zahájena 17. března.

AXN přináší řadu pořadů, které si u diváků vydobyly kultovní status. Za všechny jmenujme například série Jak prosté, Myšlenky zločince, NCIS: LA (Námořní vyšetřovací služba) a CSI: Cyber. Ve vysílání se také pravidelně objevuje špičková filmová tvorba.

Nabídka AXN v České republice a Slovensku zahrnuje oblíbené seriály jako již zmíněné Jak prosté, Vzpomínky či Vražedná práva, stejně jako původní produkci jako Hannibal či Bez hranic. Celkové portfolio AXN zahrnuje 49 kanálů v 62 zemích a 19 jazycích, jejichž dosah činí více než 237 milionů domácností.

zdroj: Axocom

Reklama
Vybrané články