MPO: Finanční příspěvek k výměně televize nebude
| redakce | tiskMinisterstvo průmyslu a obchodu (MPO) dementovalo informaci publikovanou agenturou ČTK dne 14.4.2016, že by finančně podpořilo obměnu televizních přijímačů v domácnostech v souvislosti s přechodem pozemního televizního vysílání z DVB-T na DVB-T2.
Nepravdivé tvrzení s odvoláním na údajný výrok předsedy expertní skupiny MPO pro digitalizaci Pavla Dvořáka převzala některá média. Pavel Dvořák ale nic takového neřekl.
MPO se bude podílet na informační kampani. Dává přednost co nejpozdějšími termínu přechodu. Za nejvhodnější termín přechodu na nový standard považuje ministr Jan Mládek rok 2022. Rozhodnutí ale zatím nepadlo.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Modrá krev III
20:20 Policie Modrava I (16)
20:15 Polabí (77)
20:10 Chobotnice z druhého patra
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (3/9)
20:10 Moja diagnóza
20:30 Kukučka (1)
20:20 Inženýrská odysea (11)