MPO: Finanční příspěvek k výměně televize nebude
| redakce | tiskMinisterstvo průmyslu a obchodu (MPO) dementovalo informaci publikovanou agenturou ČTK dne 14.4.2016, že by finančně podpořilo obměnu televizních přijímačů v domácnostech v souvislosti s přechodem pozemního televizního vysílání z DVB-T na DVB-T2.
Nepravdivé tvrzení s odvoláním na údajný výrok předsedy expertní skupiny MPO pro digitalizaci Pavla Dvořáka převzala některá média. Pavel Dvořák ale nic takového neřekl.
MPO se bude podílet na informační kampani. Dává přednost co nejpozdějšími termínu přechodu. Za nejvhodnější termín přechodu na nový standard považuje ministr Jan Mládek rok 2022. Rozhodnutí ale zatím nepadlo.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Případ s koncem
20:00 John Chisum
20:20 Policie Modrava II (4)
20:15 Indiana Jones a nástroj osudu
20:10 Hrabě Monte Christo (3)
20:05 Katie Fforde: Maják s vyhlídkou
20:30 Srdcia
20:10 Budujeme Slovensko III
20:30 Horná Dolná VII. (3)
20:20 Anton Špelec, ostrostřelec