Quantcast
CryptoBox 800 UHD

freeSAT: Soutěž s programem Da Vinci Learning

| redakce | tisk

Satelitní operátor freeSAT s hrdostí oznamuje spolupráci s jedním z nejznámějších vzdělávacích televizních programů: Da Vinci Learning. Jako součást promo dokumentární série „Great Dreamers“ budou mít všichni předplatitelé satelitní televize freeSAT možnost sledovat zdarma program Da Vinci Learning a vyhrát výjimečné ceny - hrajte a vyhrávejte na facebookovém profilu freeSAT od 5. května do 5. června 2017

Měsíc plný dobrodružství s programem Da Vinci Learning
Da Vinci Learning je anglicko-jazyčný vzdělávací program, který si klade za cíl přitáhnout všechny zvídavé diváky veškerých věkových kategorií k celoživotnímu vzdělávání prostřednictvím široké škály pořadů, které dosáhnou na miliony diváků po celém světě.

Během jednoho měsíce budou mít všichni předplatitelé freeSAT možnost zdarma sledovat vzdělávací pořady programu Da Vinci Learning včetně nového seriálu „Great Dreamers“. Díky tomu budou mít zákazníci freeSAT šanci vyhrát skvělé ceny jako například kameru GoPro Session, iPad Mini, chytré hodinky Apple Watch nebo Da Vinci 3D mini tiskárnu.

Jak hrát?
Sledujte každou neděli v osm hodin večer seriál „Great Dreamers“ na programu Da Vinci Learning a všímejte si kódů, které se objeví na obrazovce. Zaznamenejte 4 kódy ve 4 dílech - každou květnovou neděli poběží jeden díl - abyste zvýšili svou šanci na výhru.

Jakmile zjistíte kód, navštivte facebookový profil freeSAT na adrese facebook.com/freeSATtvCZ/ a zkuste se stát jedním z vítězů.

První kolo začne v neděli 7. května, další bude následovat 14., třetí kolo proběhne 21. a poslední pak 28. května.

O seriálu „Great Dreamers“
Dokumentární seriál „Great Dreamers“ rekonstruuje životy výjimečných osobností a odhaluje, proč právě ony se staly „velkými snílky - great dreamers“. Jednotlivé epizody přiblíží objevným způsobem úspěšné i méně úspěšné chvíle ze života Archimeda, Julese Vernea, Leonarda da Vinci, Nikoly Tesly či Konstantina Ciolkovského.

Program Da Vinci Learning bude k dispozici všem zákazníkům freeSAT na pozici 54 od 5. května do 5. června.

Reklama
Vybrané články