Široká nabídka DVB-T antén

Marcel Mareš novým Country Managerem pro Českou republiku a Slovensko

| redakce | tisk

Novým Country Managerem AMC Networks International - Central and Northern Europe (AMCNI CNE) pro Českou republiku a Slovensko se od pondělí 14. května 2018 stává Marcel Mareš. V této pozici bude zastřešovat obchod a řízení činností společnosti v regionu.

Jeho hlavní prioritou bude rozvoj obchodních příležitostí a zvýšení profitability společnosti, která v regionu nabízí celkem 15 tematicky zaměřených televizních stanic. Marcel Mareš bude součástí týmu Balázse Hájose, VP of Affiliate Sales.

Jsme rádi, že Marcel Mareš přichází do společnosti AMC Networks International - Central and Northern Europe, a že zde zúročí své bohaté zkušenosti z mediálního odvětví. Jeho strategické uvažování bude pro další směřování společnosti klíčové,“ říká Balázs Hájos.

Marcel Mareš je expertem s dvacetiletou praxí v mediálním prostředí a v FMCG sektoru. V Discovery Communications - CEEMEA zastával pět let pozici manažera pro obchod, distribuci a business development. V této pozici dosáhl plné distribuce portfolia televizních stanic, které společnost nabízela v České republice a na Slovensku. Předtím působil v oblasti FMCG v řadě mezinárodních společností jako je Duracell International, Energizer nebo Philips. V posledně jmenované společnosti na pozici Country manažera udělal z české a slovenské pobočky nejrychleji rostoucí divizi v regionu.

zdroj: AMC