Široká nabídka DVB-T antén

Na Slovensku odstartovala nová DTH platforma

| redakce | tisk

Na slovenském trhu začala fungovat nová satelitní placená televize s názvem Magnet-TV. Programová nabídka je šířena ze španělského satelitu Hispasat 30W-5 na pozici 30°W. Využívá infrastrukturu B2B platformy Pantelio, která je na této pozici od června letošního roku.

Společnost Nitranet, s.r.o., která platformu Magnet-TV provozuje, nabízí zákazníkům Magnet TV až 85 programů, z toho 46 ve vysokém rozlišení (HDTV) vysílané v MPEG-4/H.264. Programy jsou zařazeny do tří balíčků - magnet-tv Štart, magnet-tv Rodina a magnet-tv Trendy. Balíček Štart zahrnuje 48 programů, z toho 26 v HD a je nabízen za 3,90 eur měsíčně. Vyšší balíček Rodina se 69 kanály z toho 35 v HD rozlišení stojí 7,90 eur měsíčně. Nejvyšší balíček Trendy nabízí 85 programů, z toho 46 v HD. Tento tarif stojí 11,90 eur měsíčně.

Pro sledování služby Magnet tv je vhodná parabola o průměru 80 cm a televizor se satelitním tunerem s CI slotem nebo set top box s CI slotem a bezkartový přístupový modul Panaccess. Přístup k balíčkům Magnet TV je možné aktivovat prostřednictvím tzv. kupónů. V prodeji jsou kupóny Štart s předplatným služby na 3, 6 a 12 měsíců a také kupón Plus na 3 měsíce.

Přečtěte si také