CryptoBox 800 UHD

Hobby TV v nabídce kabelové UPC a v DVB-T

| redakce | tisk

Do nabídky kabelové televize UPC Česká republika a UPC Broadband Slovakia byla dnes zařazena tématická stanice Hobby TV. Stanice je součástí programových balíčků Klasik, Komfort a Komplet.

Program Hobby TV je dostupný i na klasickou pozemní anténu. Vysílání mohou sledovat diváci v okolí Plzně (RS17), Holoubkova (RS1) a Českých Budějovic (RS1). V nejbližších dnech se program objeví v dalších regionálních DVB-T multiplexech jako Ostrava (RS2), Praha (RS6), Příbram (RS16), Most a Teplice (RS9), Chomutov (RS1) a Český Krumlov (RS18).

Hobby TV v nabídce kabelové UPC a v DVB-T
▲ Hobby TV v nabídce kabelové UPC a v DVB-T

Hobby TV se zaměřuje na hobby, především pak architekturu, interiérový design a zahradu, ale na své si přijdou i fanoušci, kteří rádi sledují pořady o zvířatech, vaření, módě, kultuře, hudbě, tanci, cestování a spoustě dalších zajímavých tématech.

Hobby TV v nabídce kabelové UPC a v DVB-T
▲ Hobby TV v nabídce kabelové UPC a v DVB-T

Z české tvorby představí Libovky Pepy Libického, jenž bude vyrábět funkční či designové výrobky, nebo Minutového manžela, který nabídne rychlé, jednoduché a superfunkční rady k opravám a zvelebení bytu. Na milovníky vaření čeká Rawmania, moderní způsob přípravy jídla pro zdravější životní styl, nebo Minirecepty, jednoduché a chutné pokrmy v rychlém videu.