CryptoBox 800 UHD

UEFA spouští bezplatnou OTT platformu

| redakce | tisk

UEFA představila novou streamingovou OTT platformou na adrese UEFA.tv. Cílem je poskytnout divákům větší dostupnost k přímým video přenosům a přenosů různých zápasů na vyžádání.

Bundesliga bude první národní ligou, která nabídne svůj video obsah na UEFA.tv.

Zpočátku bude UEFA.tv poskytovat fotbalovým fanouškům video obsah z bohatého archívu z posledních 60ti let. Stane se také domovem pro mládežnický a ženský futsal, dále pro materiály ze zákulisí, rozhovory a širokou škálu dalšího obsahu. Všechny video materiály budou dostupné zdarma po registraci a fanoušci budou mít možnost sledovat vybrané zápasy naživo, pokud na území nemá jiný vysílatel práva pro dané zápasy.

Bundesliga bude od nové sezóny první národní ligou, která bude k dispozici na UEFA.tv. UEFA a Deutsche Fußball Liga (DFL) vstoupily do partnerství, jehož výsledkem je dedikovaný kanál na streamovací platformě s video materiály z Bundesligy. Tato služba bude k dispozici od svého zahájení a bude obsahovat pondělní zkratky víkendových zápasů a pořady jako "Bundesliga Special", speciálně přizpůsobená zájmům mezinárodních fanoušků. Kromě toho budou k dispozici archivní zápasy Bundesligy a nezapomenutelná utkání UEFA Ligy mistrů s účastí německých týmů.

Bundesliga na UEFA.tv bude dostupná od počátku na hlavních evropských trzích, včetně Španělska, Polska, Ruska, Turecka, Velké Británie a Itálie a také na Středním východě a v Africe.

zdroj: satkurier.pl + UEFA