CryptoBox 800 UHD

HBO a sport do konce léta zdarma u O2 TV

| redakce | tisk

Vyzkoušet si internetovou televizi O2 TV během léta nabízí provozovatel této služby, společnost O2 Česká republika. Až dva měsíce mohou bezplatně sledovat v rámci nového tarifu stanice HBO, HBO 2, HBO 3 a sportovní kanály.

Mezi sportovními programy jsou O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis a ČT Sport.

Službu O2 TV HBO a Sport Pack si může pořídit kdokoli. "Vše se provádí kompletně online na webu o2.cz, není tedy nutné nikam chodit ani volat," popisuje ředitelka O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková.

O2 TV s HBO a sportem v létě zdarma
▲ O2 TV s HBO a sportem v létě zdarma

Zákazníci získají jeden přístup, který mohou využít ke sledování oblíbených pořadů na libovolném zařízení - tedy nejen v televizi, ale také na počítači nebo v aplikaci O2 TV na mobilu i tabletu. Nabídku si může aktivovat kdokoli bez ohledu na to, od jakého poskytovatele využívá internet.

K aktivaci služby O2 TV HBO a Sport Pack je přitom nutná funkční platební karta, ze které operátor strhne částku 1 Kč, kterou následně na danou kartu zpět vrátí. Tento proces slouží jen k ověření funkčnosti karty.

Službu O2 TV HBO a Sport Pack lze zdarma aktivovat od 25. července do 22. září 2019 a automaticky se prodlužuje vždy na dalších 30 dní. Pokud k prodloužení dojde nejpozději 22. září, mohou diváci sledovat dané kanály bezplatně dalších 30 dní. Před skončením bezplatného období obdrží všichni zákazníci e-mail, ve kterém je bude operátor informovat o tom, že se blíží přechod na placenou verzi služby. Budou-li mít o službu i nadále zájem, bude k dispozici bez závazku za 299 Kč měsíčně s možností ji kdykoli zrušit.