CryptoBox 800 UHD

Debaty u piva - nový diskusní pořad TV Nova

| redakce | tisk

Televize Nova spouští nový diskuzní on-line pořad Debaty u piva. Nová živý diskusní pořad bude Nova vysílat každé pondělí v 18:00 hodin na webu TN.cz a je součástí iniciativy televize na podporu české ekonomiky Nastartujme Česko.

Každý týden ve stejném čase usedne ve studiu moderátor Petr Suchoň se svým jedním nebo dvěma hosty z řad zástupců českých firem. Ve třiceti minutách zhodnotí aktuální situaci v daném oboru byznysu i její výhledy do budoucna. Hosté se s ním také podělí o to, jakými konkrétními kroky oni sami přispívají k aktuálnímu oživení ekonomiky. Sdílení osvědčených postupů a strategií může být inspirací i pro další podnikatele. První díl bude věnován tématu pohostinství. Sestřih z debaty bude uveden v Televizních novinách.

Koronavirová krize zasáhla naši ekonomiku i společnost způsobem, jaký jsme dosud nezažili. Nyní se pomalu vracíme k normálu. Je v zájmu nás všech, aby tento návrat byl co nejrychlejší. Chceme proto podpořit českou ekonomiku a podnikatele, a pravidelně je informovat o novinkách a možnostech v nejrůznějších oborech. Záleží nám na tom, aby dopad ekonomické krize byl na tuzemské podniky co nejmenší,“ uvádí ředitel zpravodajství televize Nova Kamil Houska.

Debaty u piva (foto: TV Nova)
▲ Debaty u piva (foto: TV Nova)

Iniciativa Nastartujme Česko, kterou spustila televize Nova v polovině dubna, apeluje na veřejnost, aby podpořila lokální živnostníky a podnikatele, kteří díky koronavirové pandemii řeší existenční potíže. Jejím cílem je rozšíření povědomí o tom, jak každý z nás může pomoci restartovat českou ekonomiku ve všech myslitelných oblastech.

Mnoho lokálních firem, podnikatelů i živnostníků čelí prudkému poklesu příjmů a bojují každý den o záchranu svého podnikání. Zároveň iniciativa věnuje prostor i úspěšným podnikatelům, kteří v době pandemie dokázali konvertovat svůj podnikatelský záměr, a díky tomu svůj byznys udrželi.

zdroj: Nova