MS v Hodoníně nabídne hokejbalovou elitu na O2 TV Sport
| redakce | tiskSvětový šampionát v hokejbalu 3 na 3 startuje slavnostně v neděli 25. června, finálové duely vyvrcholí v neděli 2. července. V pěti kategoriích se představí hokejbalové velmoci z Česka, Slovenska, Kanady, Finska, Velké Británie, Francie, Indie či Spojených arabských emirátů.
Reprezentace České republiky obhajuje dvojici stříbrných medailí z posledního mistrovství v Kanadě. Finálové play off zápasy odvysílá v přímém přenosu stanice O2 TV Sport.

Ambasadorem hokejbalového svátku světové federace WBDHF je pak nejlepší střelec československé hokejové historie Milan Nový.
„V tomto období chceme divákům nabídnout i trochu jiné sporty, šampionát v hokejbalu 3 na 3 je velká událost, která má navíc mezinárodní přesah. Odvysíláme semifinále a finále daných kategorií, první přímý přenos čeká na diváky O2 TV Sport v sobotu 1. července od 13:55 hodin
,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.
Celkem deset hokejbalových národů bude bojovat o medaile v těchto kategoriích: MUŽI, ŽENY, MASTERS, U19, U21. Česká reprezentace jako hokejbalová velmoc bude usilovat o zlatou medaili ve všech pěti kategoriích.
zdroj: O2
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová V
20:00 Tajná nacistická věda: Zkáza z oblaků (4/8)
20:20 Bratři a sestry (35)
20:15 Polabí (42)
20:10 Ducháček to zařídí
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Rosamunde Pilcherová: O čaji a láske
20:10 Moja diagnóza
20:30 Dunaj, k vašim službám XIII. (6)
20:20 Okres na severu (11)