Quantcast

Rock rádio se přesouvá do Prahy a chystá vstup do DABu

| redakce | tisk

Rock rádio patřící do skupiny Media Bohemia se kompletně přesouvá do Prahy. Doposud stanice vysílala odpojované vysílání pro západní, jižní a severní Čechy a pak pro Prahu a zbytek republiky.

Nyní dochází k centralizaci programu a k přesunu celého týmu Rock rádia do pražské centrály. Rádio se tak připravuje na celoplošné vysílání a vstup do DABu.

V listopadu stanice zaměřená na rockovou komunitu posluchačů oslaví své patnácté narozeniny a chystá pro fanoušky velkolepou oslavu.

Oslava narozenin Rock rádia (foto: Rock rádio)
▲ Oslava narozenin Rock rádia (foto: Rock rádio)

Rock rádio z mediální skupiny Media Bohemia prochází obdobím změn. Nejprve došlo ke změně na pozici programového ředitele, poté se změnila ranní show Rockovej rozjezd a začátkem léta odstartovala nová provokativní kampaň s názvem "Nemusíš!". Nyní změny pokračují a Rock rádio se chystá na vstup do digitálního pozemního rozhlasového vysílání.

Brzy Rock rádio vstoupí do celoplošného DABu, tak již nemá odpojované vysílání žádný význam a jsme nuceni celý náš program přizpůsobit tomuto novému kanálu. Rušíme tak naše studio v jižních Čechách, odkud jsme odbavovali vysílání pro jižní, západní a severní Čechy a zavádíme celoplošně šířený program,“ vysvětluje Ondřej Cikán, programový ředitel Rock rádia a dodává: „Většina programu již z Prahy byla odbavovaná, proto se jedná pouze o odpolední vysílání, které nově bude pro všechny okruhy odbavovat z Prahy odpolední kapitán Jirka „Weigyzz“ Weingartner. Museli jsme se tak rozloučit s dlouholetou stálicí našeho éteru, populárním Marothou, kterému tímto moc děkujeme za dosavadní spolupráci a přejeme mu mnoho úspěchů v dalším rockovém působení.“

zdroj: Rock rádio

Reklama
Vybrané články