DVB-T Praha: Ve čtvrtek zahájí vysílání TA3
| redakce | tiskVe čtvrtek 30.března 2006 zahájí experimentální digitální pozemní vysílání (DVB-T) na území Prahy slovenská zpravodajská stanice TA3. Program oficálně odstartuje 1.dubna, tj. v sobotu. Bližší informace budou zveřejněny ve čtvrtek, tj. v den vstupu do DVB-T.
TA3 se zřejmě objeví v síti Czech Digital Group (K46), která si u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání před časem zajistila rozšíření programové nabídky o program TA3.
zdroj: MaM
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)