Card splitters v Seca s problémy
| redakce | tisk5.května v poledne přestaly fungovat tzv. card splitters v systému Seca, které umožňují přijímat programy z jedné přístupové karty na několika satelitních receiverech.
Provozovatel polské platformy Cyfra+ přistoupil k technickému opatření, které vyřadilo card splittery se softem starším jak 9.0.
Card splittery s dekódovacími kartami Cyfra+ (Seca Mediaguard2) fungují bezproblémově se softem 9.0, který je na internetu od 4.5.2004.
Ukazuje se, že příjem přes tzv. card splitters není věčný a díky technickým opatřením ze strany provozovatele může vyřadit i tyto černé diváky.
(satkurier.pl)
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)