Rádio Proglas a Óčko mohou vysílat v DVB-H
| redakce | tiskKřesťanské Rádio Proglas a hudební televize Óčko mohou zkušebně vysílat v mobilních telefonech v normě DVB-H. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) oběma provozovatelům udělila krátkodobou licenci.
DVB-H licence pro Rádio Proglas a Óčko je časově omezená a platí jen do konce května 2007. Oba subjekty si mohou otestovat tuto technologii z lokality Praha - Strahov, K29. Naopak mobilní operátor T-Mobile Czech republic licenci k provozování televizního vysílání nezískal. Rada se odvolává na § 17 odst. 4 zákona 231/2001 Sb.
Na K29 z pražského Strahova již dříve testoval televizi v kapse T-Mobile balíček 10 televizních programů (7 volných + 3 placené).
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Bitva o Británii
20:20 Superlov III
20:15 Zákony vlka (8)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:10 Gól sezóny
20:20 V sedmém nebi