Gastronomický program TV Paprika v nabídce Karnevalu

| Tisk

logoDiváci Karnevalu mohou nyní sledovat populární kanál o vaření - TV Paprika - který je zasvětí do tajů středoevropské kuchyně. Gastronomická televizní stanice se zaměřuje na popularizaci národních kuchyní s důrazem na české, slovenské, rakouské a maďarské speciality. TV Paprika vysílá kompletně v češtině 14 hodin denně od 8:00 do 22:00 hodin.

Praha, 17. března 2005 – Kabelový operátor Karneval Media zařadil od 15. března do televizní nabídky KOMPLET populární gastronomický program TV Paprika. Nový kanál se zaměřuje na popularizaci nejen národních kuchyní, ale také prezentaci kultury piva a vína, jakož i podporu gastroturistiky v rámci celého středoevropského regionu. Diváci se rovněž seznámí i s kuchyněmi národů žijících daleko za hranicemi našeho regionu.

TV Paprika zve diváky nejen do kuchyně, ale provede je také po malých hospůdkách, restauracích a hotelích, kde si zaručeně pochutnají na dobrém jídle a to nejenom v Čechách, ale také na Slovensku, Rakousku či Maďarsku,“ řekl Dušan Jelínek, obchodní a marketingový ředitel Karneval Media.

TV Paprika vysílá v síti Karneval Media kompletně v češtině každý den od 8:00 do 22:00 hodin. Program zaujme své místo po boku erotického kanálu Private Blue, který na stejném kanále začíná vysílat po jedenácté hodně večerní. Více informací naleznou diváci na www.karneval.cz a www.tvpaprika.cz .

Karneval i nadále umožňuje novým zájemcům o programovou nabídku KOMPLET uplatnit 20procentní slevu z ceny KOMPLET po dobu šesti nebo 12 měsíců.

O společnosti Karneval MediaKarneval Media poskytuje služby kabelové televize a vysokorychlostního internetu. Celkový počet domácností v dosahu kabelové sítě Karneval Media se vyšplhal na 500 tisíc, přičemž společnost má dohromady na 270 tisíc zákazníků. Na vysokorychlostní internet kabelové televize se nyní může připojit na 360 tisíc domácností.

Karneval Media a jeho předchůdci investovali přes čtyři miliardy korun do výstavby a rozvoje kabelových rozvodů a služeb. Hlavní investice směřovaly do technologického rozvoje sítí, zákaznického a technického servisu a kvalitní nabídky programů. Ta obsahuje až 40 programů, přičemž více jak polovina je v českém či slovenském jazyce.

Karneval Media, s. r. o., je vlastněna konsorciem investorů JPMorgan Partners, AIG Emerging Europe Infrastructure Fund L. P., Baring Communications Equity Limited a Baring Communications Equity Emerging Europe Limited.

Jan Hlaváč
Tisková zpráva
Karneval Media