Quantcast

Novinky na MTV

| Tisk

Aktuální informace o připravovaných pořadech na prestižní hudební stanici MTV Europe:

MTVMTV EMA - EMINEM
Největší hudební událost roku televize MTV - The Europe Music Awards 2002 (EMA 2002) se již nezadržitelně blíží. Už 14.listopadu 2002 ve 21 hodin budou ve španělské Barceloně předány hudební 'Oskaři' umělcům, kteří výrazně zazářili na hudebním nebi v roce 2002.

Na EMA 2002 vystoupí takové hvězdy jako Christina Aguilera, Coldplay, Enrique Iglesias, Foo Fingers, Moby, Pink, Robbie Williams a Whitney Houston a Wyclef, dále pak The Calling, Esther Canadas, Holly Valance, Jade Jagger, Kelis, Kylie Minogue, Las Ketchup, Ms Dynamite, Nick Carter, Pet Shop Boys, Pharrell Williams of N*E*R*D, Pierce Brosman & Halle Berry, Ronan Keating, Sophie Ellis Bextor, Sugababes a Tiziano Ferro.

Další hvězdou, která potvrdila svoji účast na MTV EMA je Eminem. Ten je nominován ve čtyřech kategorií letošního ročníku EMA: Best Male, Best Album (The Eminem Show), Best Video (Without Me) a Best Hip Hop. Multivítěz Eminem se již stal vítězem v kategorii BEST HIP-HOP 3 roky za sebou a je vítězem v tategorii Best Album (The Marshall Mathers LP) v roce 2000.

MTV EMA 2002 bude uvádět superstars Sean P.Diddy Combs.

MTV EMA - interaktivně
  • poprvé v historii MTV EMA mohou diváci hlasovat prostřednictvím SMS
  • taktéž poprvé bude možný pohled prostřednictvím web kamer do zákulisí
  • prvně se též objeví informace ve wap technologii a využije i MMS zpráv
  • interaktivní hry, spořič obrazovky a více můžete nalézt na speciálni sekci webu MTV www.mtve.com/ema
The MTV Europe Music Awards 2002 sponzorují D&G, Vodafone, Foot Locker a American Express.Staying Alive Weekend
  • Koncert Seana P.Diddy Combse (23.11. Kapske mesto) a Michelle Branch (7.11. Seattle) na podporu boje proti AIDS přinese MTV
  • 1. prosince je mezinárodní den boje proti AIDS a jako každý rok MTV mu věnuje celý víkend, ve spolupráci s neziskovými organizacemi, charitami a dalšími organizacemi nabízí MTV volná vysílací práva k tomuto programu

MTV Europe mohou diváci přijímat v ČR a na Slovensku prostřednictvím kabelových rozvodů a satelitu, kde vysílá v rámci pay-tv platformy UPC Direct (satelity Astra 19.2E), na kmitočtu 11,992 GHz, polarizace horizontální, SR 27500, FEC 3/4. Signál je kódován proti neautorizovanému příjmu systémem CryptoWorks.

Parabola.cz

Reklama
Vybrané články