TereBox T2

Mňau TV přejde na plné vysílání ve druhé polovině prosince

| Tisk

logo Nový tématický kanál společnosti CE Media dnes zahájil testovací vysílání formou krátké demo smyčka. Ve druhé polovině měsíce chce Mňau TV přejít na pravidelné vysílání. Informoval o tom dnes provozovatel stanice.

Společnost CE Media, která v České republice provozuje televizní kanál o životním stylu Mňam TV, dnes zahájila vysílání Mňau TV. Nový kanál je zaměřen na svět psů, koček, papoušků a dalších domácích mazlíčků. Signál Mňau TV je šířen prostřednictvím celoplošného multiplexu 4 u operátora Digital Broadcasting. Mux 4 má pokrytí přes 95 procent obyvatel ČR. Na satelitu testy nové stanice Mňau TV zatím neprobíhají.


obrázek

Program je nyní spuštěn ve zkušební fázi s krátkou upoutávkou, ve druhé polovině měsíce přejde na plné vysílání a bude zahájena distribuce. Výrobu bude zajišťovat několik desítek pracovníků v synergii se sesterským kanálem Mňam TV.

Už první informace o plánovaném vzniku této stanice vzbudila mimořádný ohlas. Jedná se o jednoduchý koncept bez složitých programových formátů,“ říká za CE Media Pál Milkovics. „Chceme v první řadě nabídnout oddech a útěk od všedních starostí. Věříme, že se Mňau se může stát tím kanálem, který přivede k televizi celou rodinu pohromadě.“
obrázek

Podle průzkumů provozovatele patří Češi k nejvášnivějším milovníkům domácích zvířat na světě, Mňau TV by proto neměla mít o diváky nouzi. Počítá se také s jejich aktivním zapojením do tvorby programu. „Většina lidí má dnes prostřednictvím mobilu či jiného zařízení k dispozici HD kameru a rádi bychom, aby brali Mňau jako platformu, kde své domácí miláčky mohou předvést světu,“ vysvětluje Milkovics.

redakce

Vybrané články