TereBox T2

14 nových HD programů v nabídce Flix TV, 12 nových HD v Antik Satu včetně AMC HD

| Tisk

logo Společnost Telekom Austria Group (TAG) překlopila v noci z 28. na 29. března 2018 celkem 14 televizních programů z SD do HD rozlišení. Lepší kvalitu obrazu si vychutnají diváci Flix TV v České republice a na Slovensku a také klienti Antik Satu na Slovensku.

Po této technologické změně mohou klienti Flix TV v České republice sledovat celkme 44 programů v HD rozlišení, na Slovensku 45 HD stanic. Většina z nich je v základním balíčku Dobrá TV. Slovenská DTH platforma Antik Sat, která rovněž využívá kapacity a služeb TAG, se rozšířila o 12 HD programů.

Česká republikaSlovenská republika
ČT2 HDJOJ PLUS HD
Prima MAX HDDoma HD
Prima COOL HDWAU HD
TV Barrandov HDLUX HD
Kino Barrandov HDTA3 HD
ČT24 HDČT2 HD
AMC HDTV Barrandov HD
Prima ZOOM HDKino Barrandov HD
Sport1 HDČT24 HD
LUX HDAMC HD
TA3 HDSport1 HD

▲ Tabulka č. 1 - Přehled nových programů v HD rozlišení v nabídce Flix TV

logo
Slovenská republika
JOJ PLUS HD
Doma HD
WAU HD
LUX HD
TA3 HD
ČT2 HD
TV Barrandov HD
Prima COOL HD
Prima ZOOM HD
ČT24 HD
AMC HD
Sport1 HD

▲ Tabulka č. 2 - Přehled nových programů v HD rozlišení v nabídce Antik Sat

Flix TV a Antik Sat jsou aktuálně jediné DTH platformy na trhu, které nabízejí filmový kanál AMC Channel v HD rozlišení.Překlopení 14 programů z SD do HD rozlišení přichází na začátku velikonočních svátků. Diváci Flix TV a Antik Satu si tak o prodlouženém víkendu mohou vychutnat nové stanice v HD rozlišení. Programy jsou dostupné po jednoduché automatické aktualizaci seznamu programů na set top boxech.

Platformy Flix TV a Antik Sat jsou šířeny ze satelitu Eutelsat 16A na pozici 16°E z kapacit společnosti Telekom Austria Group (TAG). Programy jsou kryptovány systémem podmíněného přístupu Conax.

redakce

Vybrané články