TereBox T2

FLIX TV rozšiřuje nabídku o erotickou stanici Dorcel TV

| Tisk

logo Od 1. března 2018 poskytuje operátor satelitní placené televize Flix TV další program. Do české i slovenské nabídky přidal televizní stanici pro dospělé - Dorcel TV. Program byl umístěn do vyššího balíčku Lepší TV a doplňkového balíku Aktivní.

Erotický kanál Dorcel TV je nyní poskytován všem zákazníkům FLIX TV. Po celý březen 2018 je dostupný vyšší balíček Lepší TV pro všechny stávající diváky FLIX TV v rámci oslav druhého výročí od spuštění satelitní televize FLIX TV na území České republiky.

Program Dorcel TV naleznou zákazníci s originálními FlixBoxy na 126. pozici v českém EPG, resp. na 119. předvolbě ve slovenském EPG. Pro příjem na vlastním přijímači je nutné zadat níže uvedené parametry.

technické parametry - Dorcel TV:

satelit: Eutelsat 16A (16°E)
frekvence: 11,637 GHz
polarizace: horizontální
SR: 30000


FEC: 5/6
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK
CA systém: Conax

FLIX TV dnes slaví druhé narozeniny. Do oslav jsou zapojeni všichni předplatitelé, kteří dostali dárek za věrnost. Po celý březen mohou sledovat vyšší programový balíček Lepší TV bez ohledu na to, zda jej mají objednaný. Balíček obsahuje dalších 22 tématických programů - filmové, dokumentární, sportovní, hudební, dětské i erotické programy. Celkem má divák k dispozici 27 stanic v HD.

Do budoucna chystá FLIX TV další rozšiřování nabídky.

redakce

Vybrané články