Quantcast

Nová Digi TV CZ se rozšířila o Prima Krimi HD

| Tisk

logo Společnost DIGI CZ zařadila do nabídky satelitní platformy Nová Digi TV CZ detektivní kanál Prima Krimi HD. Program je dostupný pro všechny diváky již v Základním a samozřejmě i MAXI balíčku.

Prima Krimi HD byla krátce po svém startu zařazena i do internetové televize DIGI2GO.

Kanál Prima Krimi jsme na začátku dubna zpřístupnili všem našim zákazníkům využívajícím televizi přes internet. Nyní, od 26. dubna, je stanice, která vysílá oblíbené detektivky, přístupná i na satelitní DIGI TV, a to v HD rozlišení, stejně jako všechny ostatní stanice z rodiny FTV Prima,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Prima Krimi je už šestým kanálem FTV Prima dostupným na DIGI TV. Všechny, tedy i Prima HD, Prima MAX HD, Prima ZOOM HD, Prima Love HD a Prima COOL HD, nabízí DIGI TV jak na satelitu, tak přes internet již v ZÁKLADNÍM programovém balíčku.

Zákazníkům satelitní DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se nový kanál objeví automaticky na pozici 51. Pokud tomu tak nebude, je potřeba set-top box restartovat. Uživatelé satelitní DIGI TV s CA Modulem si mohou kanál Prima Krimi HD naladit prostřednictvím následujících parametrů:

technické parametry - Prima KRIMI:satelit: Intelsat 10-02 (1°W)
frekvence: 12,643 GHz
polarizace: vertikální
SR: 26666
FEC: 2/3
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK

redakce

Reklama
Vybrané články