Quantcast

DIGI2GO se rozšířila o Prima KRIMI. Brzy i v satelitní Digi TV CZ

| Tisk

logo Všichni zákazníci DIGI TV, kteří jsou uživateli televize přes internet, případně mobilní služby DIGI2GO, mohou od středečního rána sledovat nový program FTV Prima nazvaný Prima KRIMI. Nová stanice začala vysílat na velikonoční pondělí. Krátce po svém startu se objevila v internetové službě DIGI2GO a brzy bude i v satelitní platformě Nová Digi TV CZ.

Novinka se zaměřuje na vysílání detektivních filmů a oblíbených detektivních seriálů jako jsou například Vraždy v Midsomeru, Julia Lescautová, Sběratelé kostí a další. Nový kanál Prima Krimi je k dispozici už v ZÁKLADNÍM programovém balíčku, a to v HD rozlišení.logoPrima Krimi, nový kanál FTV Prima, byl spojován s velkým očekáváním, protože detektivky jsou mezi diváky v České republice velmi oblíbeným žánrem. Jsme proto rádi, že jsme mohli tento kanál všem našim zákazníkům využívajícím televizi přes internet, případně mobilní službu DIGI2GO, zpřístupnit již brzy po zahájení jeho vysílání. V dohledné době zařadíme Prima Krimi také do nabídky satelitní DIGI TV,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Prima KRIMI je už šestým kanálem FTV Prima. Všechny ostatní, tedy Prima, Prima MAX, Prima ZOOM, Prima LOVE a Prima COOL, nabízí DIGI TV jak na satelitu, tak přes internet již v ZÁKLADNÍM programovém balíčku v HD rozlišení. Další kanál, Prima Comedy Central, je televizní stanice globální komediální sítě Comedy Central patřící americkému mediálnímu koncernu Viacom International Media Networks a v České republice provozované v obchodní spolupráci s FTV Prima. Na DIGI TV ji zákazníci naladí rovněž již v ZÁKLADNÍM programovém balíčku.

redakce

Reklama
Vybrané články