TereBox T2

Nová Digi TV CZ přidává 5 programů v HD rozlišení

| Tisk

logo Společnost DIGI CZ rozšiřuje svoji nabídku satelitní televize Nová Digi TV CZ o pět programů v HD rozlišení - konkrétně Prima LOVE HD, Prima COOL HD, Prima MAX HD, Prima ZOOM HD a Travel Channel HD.

Všechny tyto programy již byly součástí satelitní Nové Digi TV CZ i před 1.3.2018 ale byly dostupné jen v klasickém SD rozlišení. Nyní si abonenti mohou všech pět vyjmenovaných programů vychutnat s více detaily.

Aktuálně má Nová Digi TV CZ ve své nabídce přes 100 televizních programů, z toho je již 29 v HD rozlišení.

Programovou nabídku DIGI TV stále vylepšujeme a rozšiřujeme. Zvýšením technické kvality vysílání u oblíbených kanálů společnosti FTV Prima a kanálu Travel Channel vycházíme vstříc našim divákům, kterým tak zatraktivníme zážitek ze sledování televize,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ, a dodává: „Našim zákazníkům můžu slíbit, že s rozšiřováním nabídky HD kanálů budeme pokračovat.“

Přidání nových HD kanálů potěší všechny zákazníky satelitní DIGI TV. Kanály Prima LOVE HD, Prima COOL HD, Prima MAX HD, Prima ZOOM HD a Travel Channel HD jsou divákům přístupné již v ZÁKLADNÍM balíčku. Aktuální programová nabídka satelitní televize nyní zahrnuje celkem 103 kanálů z toho 29 v HD kvalitě.

Zákazníkům satelitní DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se změna kanálů projeví automaticky. Pokud tomu tak nebude, je potřeba set-top box restartovat. HD kanály uvidí na stejné pozici, kde dosud sledovali verze s nižším rozlišením. Uživatelé satelitní DIGI TV s CA Modulem si mohou kanály naladit prostřednictvím následujících parametrů:technické parametry - Prima ZOOM HD:

* Thor 6 (0,8°W), freq. 12,380 GHz, pol. V, SR 30000, FEC 3/4, DVB-S2/8PSK

technické parametry - Prima MAX HD, Prima LOVE HD a Prima COOL HD:

* Intelsat 10-02 (1°W), freq. 12,687 GHz, pol. V, SR 28800, FEC 3/5, DVB-S2/QPSK

redakce

Vybrané články