CryptoBox 800 UHD

Kreativní ředitelka TV Prima byla uvedena do funkce

| redakce | tisk

Společnost FTV PREMIÉRA, držitel licence na vysílání Prima TV, oznamuje, že 1.9. 2004 byla uvedena do funkce kreativní ředitelky Prima TV Jarka Sedláčková. V její působnosti jsou všechny záležitosti týkající se vizuálu televize Prima, grafická tvář televize Prima a self-promotion.

Profesní dráha Jarky Sedláčkové je velmi bohatá. Poslední rok působila jako editorka magazínu Style, v letech 2002 - 2004 se věnovala mediálnímu poradenství, od roku 2000 do roku 2001 byla vedoucí PR a Promotion České televize, před tím působila 5 let jako redaktorka a šéfredaktorka self promotion televize Nova.

?Každá televize musí mít svůj osobitý vizuální styl, který ji odlišuje od ostatních. V nejlepším případě takový, který způsobuje, že divák téměř neodtrhne oči z obrazovky - nejen kvůli bohatému programu, ale i proto, že svou televizi důvěrně zná a rád se dívá na její upoutávky či grafické předěly. A to je můj úkol na Primě: Sestavit a řídit profesionální tým kreativních lidí, kteří vytvoří atraktivní a kompaktní grafický kabátek Primy. S designem velmi úzce souvisí self promotion, tedy propagace pořadů a tváří této televize, jejíž styl je nutné taktéž zatraktivnit. Pevně doufám, že tyto změny nejvíce ocení ti, komu jsou adresovány ? televizní diváci. Takže nás v televizi i mimo ni čekají pěkné časy,? říká ke své práci v Prima TV Jarka Sedláčková. (TZ TV Prima)