Gruzínská Maestro TV začala vysílat přes satelit
| redakce | tiskGruzínská nezávislá informační televize zahájila vysílání přes satelit. Stanice pod názvem Maestro je možné sledovat prostřednictvím satelitu ABS 1 (75°E). Doposud kanál byl dostupný prostřednictvím kabelových sítí v Gruzii.
Vstup na satelit je součástí změn v Maestro TV. Kakha Bekauri, generální ředitel televize doufá, že jeho televizní stanice bude hrdě reprezentovat Gruzii.
Zatím nejsou známy podrobnosti o změnách televize. Ve vysílání se objevily známé tváře novinářů a také zcela nové.
"Očekáváme, že budeme na prvním místě ve zpravodajství v Gruzii. Podle optimistických prognóz se tak stane do konce roku, v nejhorší variantě budeme na to potřebovat rok," řekl Kakha Bekauri.
Licence na satelitní vysílání kabelové televize Maestro byla udělena na 10 let v červenci 2009. Rozhodl o tom gruzínský mediální regulátor.
technické parametry:
• ABS 1 (75°E), freq. 12,712 GHz, pol. V, SR 2170, FEC 7/8, DVB-S, FTA.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Zločin na dobré cestě (8/12)
20:00 Windsorové pod drobnohledem (4/5)
20:13 Sportovní noviny
20:15 Kamarádi (71)
20:10 Sanitka (7)
20:05 Talkshow Tomáše Magnuska
20:30 Vraždy v Ramatuelle
20:10 O stromoch a lesoch (3/6)
20:30 Na nože III.
20:20 Svatby pana Voka