CryptoBox 800 UHD

Trikolor TV aktivně bojuje proti pirátům

| redakce | tiskobrázek k článku: Trikolor TV aktivně bojuje proti pirátům

4. února 2011 v den ukončení Mezinárodní výstavy a konference CSTB v Moskvě, která je věnována televiznímu vysílání a telekomunikačním službám v Rusku a zemích východní Evropy, provedl provozovatel ruské platformy Trikolor TV úpravy v systému podmíněného přístupu, který souvisí v bojem proti pirátskému příjmu.

Trikolor TV poskytuje svoje služby pro diváky v západní části Ruska ze satelitů Eutelsat W4 a Eutelsat W7 na pozici 36°E.

Většina prodejců poskytující satelitní zařízení věděla o existenci pirátských karet, které umožňují nelegální přístup k nabídce Trikolor TV a řadu dalších paketů - mj. Platforma HD, Platforma DV a erotických stanic.

4.2.2011 platforma Trikolor TV provedla dodatečné zabezpečení svého systému DRE Crypt. Z toho důvodu přestaly fungovat pirátské karty a část oficiálních karet 13. série. Pirátům nepomohly ani oficiální moduly, které s originálními kartami fungují bezproblémově. Také oficiální karty v jiných set top boxech, které nejsou v seznamu doporučených provozovatelem, přestaly fungovat.

zdroj: satkurier.pl