AEK Larnaka - FK Mladá Boleslav dnes na ČT4
| redakce | tiskČeská televize dnes dopoledne získala vysílací práva na utkání 3. předkola Evropské ligy UEFA mezi kyperským týmem AEK Larnaka a FK Mladá Boleslav. Zápas v přímém přenosu vysílá ČT4 od 16:50 hodin.
Trenér Miroslav Koubek dnes povede své svěřence do boje o postup do další fáze Evropské ligy UEFA proti nevyzpytatelnému soupeři z kyperského ostrova. Sestava Larnaky je totiž složena téměř výhradně z legionářů. V týmu je pouze jediný kyperský hráč Pavlau. Vedle něj diváci uvidí spoluhráče například z Nizozemska, Argentiny, Brazílie či Španělska.
Pro hráče FK Mladá Boleslav není Larnaka neznámým soupeřem. Střetli se už několikrát v přípravných zápasech, kde za delší konec tahali hráči z Gambrinus ligy. Například před třemi roky si Středočeši přivezli vítězství 4:1 a o rok později remízu 0:0.
Pokud chcete vidět, jak se Mladoboleslavští poperou s ostrovním týmem v teplotě přesahující 30 stupňů Celsia, tak sledujte dnes 28. 7. od 16:50 přímý přenos na ČT4.
zdroj: ČT
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Vyprávěj
20:00 Modrá krev IV (5/10)
20:20 Výměna manželek XIX
20:15 Kamarádi (83)
20:10 Ach, ty vraždy! (5)
20:05 Policie Delta
20:30 Vraždy v Bayeux
20:10 Planéta Zem III.
20:30 Na nože V.
20:20 Z ulice na green