Quantcast

Prima TV: Redakci vlastní tvorby povede od 1.1.2005 Petr Nezval

| redakce | tiskobrázek k článku: Prima TV: Redakci vlastní tvorby povede od 1.1.2005 Petr Nezval

K 1. 1. 2005 byl jmenován šéfredaktorem vlastní tvorby Prima TV Petr Nezval.

Petr Nezval (*1973) do televize Prima přichází z České televize, kde působil od roku 2002 jako šéfproducent Centra hudební a divadelní tvorby ČT. V letech 1999?2002 pracoval Petr Nezval na pozici šéfproducenta zpravodajství a sportu Prima TV, v roce 1998 byl vedoucím odboru vnějších vztahů Národního divadla, v roce 1997 vedoucím výroby v TV Nova. V roce 1995 ukončil studium na katedře produkce DAMU.

?Pořady vlastní tvorby televize Prima v posledních letech udělaly obrovský krok dopředu. Proto je pro mne vedení této redakce velkou výzvou a mám radost, že se na dalším vývoji redakce a pořadů vlastní tvorby Prima TV mohu podílet. Těším se o to více, že se vracím do prostředí, které dobře znám,? říká Petr Nezval.

Petr Nezval střídá na pozici šéfredaktora Radomíra Šofra, který odchází z vedení redakce po vzájemné dohodě s vedením Prima TV a bude i nadále s televizí Prima spolupracovat.

?Jako šéfredaktor jsem působil od srpna 2002. Po několika úspěšných letech ve vedoucí funkci se chci rozloučit s množstvím nikdy nekončící administrativy a vrátit se k tvůrčí činnosti - dramaturgii, psaní i režii - která mě více uspokojuje a naplňuje moji osobnost. Budu se i nadále podílet na vytváření pořadů vlastní tvorby Prima TV,? říká Radomír Šofr.

V Praze 30. prosince 2004
Jana Malíková
tisková mluvčí Prima TV
FTV Prima, spol. s r.o.

Reklama
Vybrané články