Quantcast

Voyo.cz exkluzivně nabídne filmy ještě před uvedením na DVD

| redakce | tisk

Videoportál Voyo.cz portfolia skupiny Nova nabídne svým předplatitelům komedii Petra Marka Nic proti ničemu ještě před tím, než bude uvedena na DVD. Voyo.cz má momentálně pro měsíční předplatitele k dispozici více než 450 filmů a deset seriálů. V plánu je také další novinka, a to platby kreditními kartami.

Snímek Nic proti ničemu vypráví příběh manželů Radka a Johany, kteří přijíždějí inkognito na sraz adoptovaných snažících se založit občanské sdružení. Rozhodují se totiž, jestli budou adoptovat dítě a chtějí poznat „co z těch lidí vyroste“. Film byl do kin uveden v premiéře 13. října loňského roku.

Díky předplatnému diváci získají neomezený přístup do databáze českých i zahraničních filmů, seriálů, pořadů TV Nova a sportovních přenosů. Kromě multižánrové filmové a seriálové nabídky je v rámci předplatného k dispozici i živé vysílání televize Nova a její archiv. Uživatelé mají navíc možnost si s předstihem přehrát epizody oblíbených seriálů dříve, než se objeví na obrazovce.

V rámci předplatného je uzavřena smlouva především s nezávislými distributory (HCE, Daro, Blue Sky Film Distribution, Bontonfilm, Artcam), s Ateliéry Bonton Zlín, s lokálními producenty a jedná se s mnoha studii a televizními stanicemi.

V nabídce je navíc sekce Extra tituly, která umožňuje zhlédnutí jednotlivých filmů na principu pay per view - tedy uživatel platí jednotlivou platbu za konkrétní titul a nemusí mít aktivní měsíční předplatné. Pro jednotlivá přehrání je v tuto chvíli k dispozici bezmála 300 filmů.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články