CS Link omezil dlouhodobé předplatné některých balíčků
| Martin Vyleťal | tiskSpolečnost M77 Group, vlastník satelitní platformy CS Link , se rozhodla provést změny ve struktuře placené televize. Od 15.2.2012 poskytuje některé balíčky s pay-tv pouze na kratší období.
"Od 15.2. nastala změna v délce předplatného u některých balíčků CS Link (Total, Sport, Dokumenty, Mix, Filmbox a ala carte programy)
," řekla webu parabola.cz Lucie Gleichová, marketing manager CS Link a Skylink společnosti Eviso. "Nyní je možné programy objednat na 1 a 3 měsíce, případně s platbou SIPO/inkaso
," říká.
"Balíčků MÝCH 6 a FILM se změny netýkají, takže lze předplatit i na delší období. Na pružnou délku předplatného se také změny nevztahují, takže délka není nijak omezena
," dodala Gleichová.
Restrukce v placené televizi u CS Link souvisí se snahou M77 Group nabídnout klientům CS Link migraci do nabídky Skylink. Bohužel, v nabídce Skylink nejsou šířeny některé žádané stanice, které má v nabídce pouze CS Link (kanály AXN, Universal Channel, Minimax, Film+).
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Pravý rytíř
20:00 Pověste je vysoko
20:20 Bratři a sestry (33)
20:15 Polabí (34)
20:10 Homolka a tobolka
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Láska v Čiernom lese
20:10 Zita
20:30 Sekerovci (7)
20:20 Žena za pultem (10)