CryptoBox 800 UHD

Box Vladimir Kličko vs. Jean-Marc Mormeck na Nova Sport a Voyo

| redakce | tisk

V sobotu 3. března 2012 uvidíte exkluzivně v přímém přenosu na NOVA Sport a internetovém videoportálu Voyo.cz očekávaný zápas Vladimir Kličko vs. Jean-Marc Mormeck. Celý svět netrpělivě sleduje každý souboj bratrů Kličkových a čeká, kdy jejich absolutní nadvláda nad těžkou váhou padne. Vitalij svoji úlohu obhájce splnil beze zbytku, teď je řada na Vladimirovi.

Po vynikajícím duelu těžké váhy mezi Vitalijem Kličkem a Dereckem Chisorou, okořeněném skandálním vystupováním britského boxera, nabízí profesionální box další lahůdku - mladší z bratrů Vladimir Kličko bude v sobotu obhajovat hned tři tituly mistra světa těžké váhy organizací WBA, WBO a IBF proti francouzskému vyzyvateli Jeanu-Marcu Mormeckovi.

Vladimír Kličko v ringu neprohrál od roku 2004. Loni v červenci v dlouho očekávaném souboji s Davidem Hayem sebral britskému boxerovi pás WBA a dosáhl tak historického úspěchu, když spolu se svým bratrem drží tituly všech 4 nejprestižnějších organizací.

Mladší z ukrajinských sourozenců neočekává od Mormecka stejné chování jako od Chisory, který dal při vážení Vitalijovi facku a na Vladimira v ringu plivnul vodu. Slovně ale zatím francouzský boxer nezahálí a prohlásil, že Kličko dosud neboxoval s tak silným soupeřem a že obhájci tří hlavních titulů mistra světa rozdrtí obličej.
Vladimir Kličko je ale v utkání velkým favoritem a útočí na svůj jubilejní padesátý knockout v kariéře.

Mistrovský boxerský duel Vladimir Kličko vs. Jean-Marc Mormeck vysílá stanice NOVA Sport v sobotu 3. března 2012 od 23:00. Soubojem vás provede špičkový komentátor stanice NOVA Sport Kamil Guzek. Kompletní galavečer boxu bude přenášen živě na Voyo.cz už od 20:50.

Záznam zápasu bude pro předplatitele dostupný na Voyo.cz, nyní mohou zájemci zhlédnout záznam zápasu staršího bratra Vitalije Klička.

zdroj: Nova Sport