Itálie: 1,3 miliónu přijímačů pro DVB-T
| redakce | tiskKonec roku 2004 a začátek roku 2005 byl obdobím bilance nejenom digitálních satelitních platforem ale také operátorů digitální terestrické televize. V Itálii si začala získávat DVB-T stále větší popularitu hlavně díky službám PPV (pay per view - platíte co sledujete).
Do konce ledna 2005 měla digitální terestrická televize v Itálii 1,3 mln diváků. Spuštění služeb pay per view skupiny Mediaset se stalo motorem růstu DVB-T v Itálii. Od 17. do 24.ledna 2005 si pořídilo receivery na DVB-T až 56500 lidí. Od 25. do 31.ledna 2005 si příjem programů v DVB-T pořídilo 51500 zákazníků.
Malá srovnání: před startem PPV Mediasetu se na DVB-T připojilo 10 tisíc zákazníků a výsledky jsou tak lepší než na podzim loňského roku.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)