Quantcast

Dcera hudebního bosse míří do Óčka

| redakce | tisk

Do Óčka míří nová tvář, žena, nebo spíš dívka, která o sobě říká, že je neskutečně tvrdohlavá, cílevědomá, líná a sem tam taky dost praštěná. Je ze severní Moravy, miluje hudbu, hlavně tu rockovou, slony a jmenuje se Magdaléna Wronková. Její hlas znají posluchači pražského rádia RockZone 105,9, ale svůj sympatický a půvabný vzhled ukáže až divákům Óčka.

Jejím druhým životem je momentálně divadlo a studium. „Díky bohu, se mi tyto dvě věci spojily v jednu, takže studuji, to co mě baví a myslím si, že to je ta nejlepší možná kombinace“, říká nová tvář Óčka Magdaléna Wronková.

Dcera hudebního bosse míří do Óčka
▲ Dcera hudebního bosse míří do Óčka

Na otázku, co ji nejlépe vystihuje, odpovídá: „Co mě asi tak nejvíce vystihuje? Tak to bude stoprocentně hudba. Není to pro mě jen druh nějaké zábavy nebo odreagování se, i když to k tomu samozřejmě také patří. Hudba je pro mě především ten nejlepší přítel, lék na bolavou duši a ve velké části mého života také nezbytná inspirace. Nebýt hudby, nebyla bych tu ani já. A to doslova, protože moje maminka se do mého tatínka zamilovala právě díky tomu, že to byl muzikant“. Když už je řeč o tatínkovi, tím není nikdo jiný, jak její příjmení napovídá, než skladatel, úspěšný hudební boss a objevitel zpěvačky Ewy Farne Lešek Wronka.

Magda se na obrazovce divákům poprvé představí v úterý 19. června v pořadu MIxxxer.

Reklama
Vybrané články