Quantcast

Již za pár dní spustí Digital+ vysílání v Simulcryptu

| redakce | tisk

Již 21.února 2005 bude španělský paket Digital+ na satelitu Astra kódován v simulcryptu - v Seca Mediaguard 2 a Carmagedon. Nové karty se budou zasílat abonentům od 18.února 2005. V polovině dubna 2005 ukončí Digital+ kódování v systému Seca Mediaguard 2. Všichni abonenti bývalé platformy Canal Satelite Digital budou používat nové přístupové karty.

Již v listopadu se hovořilo o tom, že Digital+ z důvodu pirátského příjmu Seca2 vymění karty. Obecně není možné nelegálně přijímat programy Digital+ ze satelitu Hispasat, neboť je již delší dobu zde platforma kódovány v systému Nagravision2. Již brzy bude zakódována tímto systémem také na satelitu Astra.

Pravděpodobně tímto nekončí výměna karet operátorů, kteří používají systém Seca2. K výměně karet zřejmě přistoupí i provozovatel paketu Cyfra+.

Upozornění: Tato zpráva má pouze informační charakter. Neslouží jako návod pro pirátský příjem digitální satelitní televize a ani jej nepodporuje. Pro příjem placené televize si obstarejte řádné předplatné pay-tv, která je v dané zemi dostupná.

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články