Legendární kytarista živě na ÓČKU

| redakce | tiskobrázek k článku: Legendární kytarista živě na ÓČKU

Hudební televize Óčko vysílá ve středu 10.3. od 18 hodin talk show Host Óčka, ve které bude na dotazy moderátorky Lenny a diváků odpovídat legendární český hudebník Michal Pavlíček. Tento kytarista, skladatel a zpěvák nyní vydává své vůbec první best of album, rekapitulující jeho bohatou kariéru.

Album nazvané CD Story 1998 ? 2003 zahrnuje hity Pražského výběru, Stromboli, B.S.P. a písně natočené s Načevou, Janou Koubkovou, Zuzanou Michnovou. Nechybí ani raritní či dříve nevydané skladby ? např. Zubatá Pražského výběru s Danem Bártou a Romanem Dragounem, Pán výtahů s Věrou Bílou, jam sessions z pořadu Na Kloboučku, a také koncertní záznam Stromboli.

Bonusem 18ti skladbové kompilace jsou nahrávky Big Heads, ukázka scénické hudby (Minotaurus s Miroslavem Vitoušem) a ?kytarový duel? s Frankem Zappou z památného koncertu Pražského výběru Adieu C. A.

Michal Pavlíček, obdivovaný kytarový mág, skladatel svérázných hříček i autor introvertních rockových opusů, stejně jako melodicky silných působivých balad, skladatel se zcela původním rukopisem, vyhledávaný producent i mentor mladých hudebníků, je široce respektovanou individualitou, což konečně dokumentuje i řada vítězství a ocenění v odborných anketách. Stále rozvíjí a rozšiřuje svůj talent a začíná se prosazovat jako skladatel symfonické hudby k filmům a baletu a rovněž pokračuje ve své kariéře rockového hudebníka (TZ TV Óčko)