Dětský kanál Megamax startuje v balíčku Komplet služby Magio Sat

| redakce | tisk

Dětský televizní kanál Megamax výrazně rozšiřuje svoje pokrytí na Slovensku. S platností od dnešního dne jím operátor Slovak Telekom obohatil balíček Komplet služby Magio Sat a Megamax se stal dostupný pro všechny stávající zákazníky s tímto balíčkem.

Megamax je jediná plně česky mluvící placená stanice na trhu, která je speciálně vytvořena pro chlapce ve věku od sedmi do čtrnácti let.

Brána do světa superhrdinů, takový je Megamax. Pravidelně přináší špičkové animované i hrané seriály. Dlouhodobými hvězdami v programové nabídce Megamaxu jsou globální hity jako Gormiti, Transformeři, Lego Ninjago, Battle Force, Iron Kid nebo Metajets.

Megamax má chlapce pobavit a také podpořit jejich zájem o aktivní trávení volného času. Věřím, že se v nabídce služby Magio Sat stane vyhledávaným a oblíbeným kanálem,“ uvedl za provozovatele stanice Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Megamax vysílá 15 hodin denně - od 7.00 do 22.00 a s kompletním českým dabingem.

Dětský segment není pro Chello Central Europe nový, už řadu let provozuje úspěšnou placenou televizi Minimax určenou nejmladším divákům ve věku od čtyř do osmi let.

zdroj: Chello