Místo pro Vaši reklamu

Slovak Sport TV2 s Premier League v nabídce Topfun

| redakce | tiskobrázek k článku: Slovak Sport TV2 s Premier League v nabídce Topfun

Společnost Topfun Media a.s. ohlásila další úspěch, uzavřela dohodu se společností Slovak Sport TV na šíření kanálu Slovak Sport TV2 v aplikacích Topfun ve Smart TV a v mobilních zařízení s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone.

Tento nově vzniklý sportovní kanál bude jako jediný v České republice vysílat přenosy z anglické fotbalové Premier League. Ikdyž videopůjčovna Topfun působí kromě České republiky také na Slovensku, bude placený stream kanálu Slovak Sport 2 dostupný pouze pro zákazníky v České republice. Topfun umožní svým zákazníkům získat kanál Slovak Sport 2 samostatně, čímž se liší od jiných operátorů, kteří nabízejí Slovak Sport 2 v rámci tarifních balíčků.

"Jsme rádi, že se nám podařilo rozšířit portfolio TV streamů o sportovní kanál Slovak Sport 2 a že můžeme českým divákům nabídnout živé přenosy z jedné z nejatraktivnějších fotbalových lig na světě," prohlásil Obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Topfun Media, a.s. Radek Přikryl a dodal, že Slovak Sport 2 není posledním TV kanálem, který se v aplikacích Topfun nově objeví.

zdroj: Topfun