Quantcast

CS film TV o prázdninách: pohádkové středy

| redakce | tiskobrázek k článku: CS film TV o prázdninách: pohádkové středy

Červenec a srpen se na CS film TV ponesou ve znamení oblíbených filmových pohádek. Ty bude CS film TV vysílat každou středu od 20:00 hod.

Léto je pro každou televizi programovým oříškem. My jsme pro letošek vsadili na uvolněnost a rodinnou zábavu. Proto dostanou velký prostor klasické filmové pohádky. Už kvůli tomu, že nejvíce přispívají k pohodě a také proto, že je sledují diváci bez rozdílu věku,“ přibližuje dramaturgický záměr programový ředitel Jan Jurka.

CS film TV zahájí letní pohádkové středy 2. července jedním z nejoblíbenějších snímků: Princeznou se zlatou hvězdou. Hrátky s čertem přijdou na řadu 9. července a Pohádka o staré tramvaji 16. července. Pyšnou princeznu, evergreen domácí pohádkové tvorby, odvysílá CS film TV 23. července a 30. července pak nabídne výpravný snímek Labakan o marnivém krejčíkovi, který nakonec ke štěstí přišel. Dařbujána a Pandrholu pak mohou diváci zhlédnout 6. srpna a Císařova pekaře - Pekařova císaře 13. srpna. Strakonický dudák zahraje 20. srpna a pohádkové léto ukončí 27. Srpna filmová klasika Byl jednou jeden král.

CS film TV ovšem nezapomene ani na příznivce oblíbených filmových komedií, detektivek či dramat. V této souvislosti lze například připomenout volnou filmovou trilogii Bastardi, jejíž první díl CS film TV uvede 10. července a další pak následující dva čtvrtky, vždy od 22:00 hod.

zdroj: ČSFS





Reklama




Vybrané články