Quantcast

Od soumraku do úsvitu - hororový seriál na AXN Black

| redakce | tisk

Před osmnácti lety natočil Robert Rodriguez poměrně jednoduchý scénář Quentina Tarantina. A stal se z toho kultovní film. Triviální zápletka s upíry, kteří mají hlad, a lidmi, kteří chtějí přežít. Upírský horor přechází v absurdní komedii plnou morbidních scén, které jsou tak nechutné, až jsou prostě vtipné.

V seriálu Od soumraku do úsvitu (From Dusk till Dawn), který uvidíte od 9. října každý čtvrtek od 22.10 na ANX BLACK, se dočkáme většího než malého množství krve.

Od soumraku do úsvitu - hororový seriál na AXN Black
▲ Od soumraku do úsvitu - hororový seriál na AXN Black

V deseti dílech nás čeká kromě dvou bratrů, kteří vykradli banku a nechali po sobě pár mrtvolek, unesené rodiny a šerifa, co chce ty lumpy dostat za každou cenu, ještě jeden bar, pro který jsou jeho návštěvníci opravdovým zdrojem obživy.

V seriálu Od soumraku do úsvitu sledujeme bankovního zlodějíčka Setha Gecka (D.J. Cotrona) a jeho násilného a nepředvídatelného bratra Richarda Gecka (Zane Holtz). Po poslední loupeži po sobě nechali prázdnou banku, několik mrtvých a naštvaného šerifa Earla McGrawa (Don Johnson).

Od soumraku do úsvitu - hororový seriál na AXN Black
▲ Od soumraku do úsvitu - hororový seriál na AXN Black

Při svém útěku do Mexika potkávají bývalého pastora Jacoba Fullera (Robert Patrick) a jeho rodinu a vezmou si je jako rukojmí. V patách jim jsou šerif McGrawe a texaský ranger Freddie Gonzalez (Jesse Garcia). Ale opravdové problémy se objeví až ve striptýzovém baru, který je provozován hladovými upíry... až do rána se musí udržet na živu.

Hrají: D.J. Cotrona, Zane Holtz, Madison Davenport, Wilmer Valderrama ...
Režie: Robert Rodriguez, Joe Menendez, Eduardo Sánchez (Záhada Blair Witch), Nick Copus (Den Trifidů, 4400)
Scénář: Robert Rodriguez, Robert Kurtzman, Marcel Rodriguez, Quentin Tarantino

zdroj: AXN

Reklama
Vybrané články