SES otevírá kancelář na Středním východě
| redakce | tiskGlobální satelitní operátor SES (Astra) oznámil otevření své kanceláře na Středním východě. Nová pobočka společnosti SES se nachází v Dubaji (Spojené arabské emiráty).
Dubajská kancelář nabízí tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců v oblasti prodeje a obchodního rozvoje.
SES působí na Středním východě od roku 2001 a od té doby rozšířila svoji investici na zemi a ve vesmíru. Nyní má v provozu 9 satelitů pro region sloužící pro stále rostoucí požadavky.
SES je globální satelitní operátor s flotilou, která obsahuje přes 50 družic pokrývající 99% světové populace. Spolu s celosvětovou sítí teleportů, společnost poskytuje satelitní komunikační služby, námořní a leteckou komunikaci, mobilní bankovnictví, mobilní páteřní sítě, e-learning a telemedicíny. SES může také poskytnout portfolio satelitních služeb, včetně vysokorychlostního satelitního širokopásmového internetu a pozemní infrastruktury.