Quantcast

Prima spustí nový lifestylový magazín

| redakce | tiskobrázek k článku: Prima spustí nový lifestylový magazín

Nový magazín o moderním životním stylu s názvem Prima hodinka odstartuje 7. dubna na obrazovce televize Prima. Živé hodinové vysílání plné zajímavostí a rad bude kombinovat atraktivní hosty ve studiu, reportáže z domova i ze světa a aktuální zpravodajství. Magazín se bude vysílat od pondělí do pátku v 16.45 a provázet jím bude dvojice moderátorů.

V rámci hodinového vysílání budou diváci moct každý den sledovat reportáže plné zajímavostí, rad i tipů a triků. Ty doplní zahraniční reportáže, rozhovory s hosty ve studiu i mimo něj a také aktuální zpravodajské vstupy.

O odpoledním magazínu uvažujeme již delší dobu, protože jsme chtěli rozšířit podvečerní zábavný blok, kde v současnosti máme velmi úspěšné Prostřeno!. Součástí Prima hodinky bude i zpravodajská relace, která nahradí samostatné Odpolední zprávy,“ říká o novém pořadu Roman Mrázek, programový ředitel televize Prima.

Na výrobě Prima hodinky se budou podílet dva realizační týmy a ve studiu se budou střídat tři dvojice moderátorů. Pořad bude po odvysílání v televizi ke zhlédnutí také na video portálu Prima PLAY.

zdroj: Prima

Reklama
Vybrané články