Spacecom přišel o satelit Amos 5
| redakce | tiskIzraelský satelitní operátor Spacecom Satellite Communication přišel o telekomunikační družici Amos 5. Operátor uvedl, že družice je celkově ztracena. Amos 5 nečekaně přestal dodávat služby 21.11.2015 a všechny pokusy o komunikaci s ním selhaly.
Amos 5 je pojištěn na 158 milionů dolarů.
Místní experti naznačují, že družice utrpěla celkový výpadek napájecích systémů.
Satelit Amos 5 sloužil na pozici 17°E a poskytoval služby v C a Ku pásmu a to zejména na území Afriky.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Zázraky přírody
20:00 Bitva o Británii
20:20 Superlov III
20:15 Zákony vlka (8)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:10 Anjeli strážni
20:10 Gól sezóny
20:20 V sedmém nebi