Rakousko: Analogového vysílání skončí v roce 2010
| redakce | tiskStejně jako Německo stanovilo Rakousko ukončení stávajícího analogového terestrického vysílání na rok 2010. Podle koncepce digitalizace rakouských úřadů se počítá od poloviny roku 2006 s výstavbou digitálních sítí.
Od roku 2007 do 2010 bude probíhat souběžné analogové a digitální terestrické vysílání. Po této přechodné době bude analogové vysílání ukončeno.
Připomeňme, že první testy s DVB-T provedlo Rakousko v minulém roce v okolí Štýrského Hradce.
zdroj: TN
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (1/10)
20:20 Policie Modrava II (2)
20:15 Polabí (78)
20:10 Případ pro zvláštní skupinu (1)
20:05 Policie Delta
20:30 Astrid a Raphaëlle II
20:10 Tajomstvá a špióni: Nukleárna hra (3/3)
20:30 Kukučka (3)
20:20 Dvě tváře světa