Fotbalista Pavel Kuka hostem hudební TV Óčko

| redakce | tiskobrázek k článku: Fotbalista Pavel Kuka hostem hudební TV Óčko

Nezvyklým hostem středeční talk show Host na hudební televizi Óčko bude 31. 3. od 18 hodin fotbalista Pavel Kuka. Vicemistr Evropy z roku 1996 se přijde do živě vysílaného pořadu podělit o své názory na hudbu a samozřejmě na fotbal. Jakou muziku poslouchá jeden z nejlepších českých útočníků devadesátých let mohou diváci zjistit pomocí přímých dotazů do studia.

?Snažíme se být lifestylovou televizí, neprovozujeme jen čistě hudební vysílání. V budoucnu se proto určitě bude zvyšovat počet hostů, kteří nejsou přímo z hudební branže a mají co říci,? vysvětluje pozvání netradičního hosta generální ředitel Óčka Jiří Balvín.

Pětatřicetiletý Kuka odmalička fandil Slavii a v tomto týmu také fotbalově vyrostl. Své působení v dresu sešívaných přerušil až v roce 1994, kdy odešel do německého Kaiserslauternu, s nímž pak o čtyři roky později získal titul. Přes Norimberk a Stuttgart se v září 2000 do Slavie vrátil. Byl to dobrý obchod, Kuka dal v první sezoně po svém návratu do ligy 14 branek, ale v dalším ročníku víc marodil, než hrál. Nyní už opět pravidelně nastupuje a s mužstvem Slavie stíhá v české lize zatím vedoucí Baník Ostrava (TZ TV Óčko)