Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Prima Comedy Central: Hlavní vysílací čas pro premiéry

| redakce | tisk

Televizní kanál Prima Comedy Central představuje nový programový blok premiérových epizod svých nejoblíbenějších seriálů ve večerním vysílacím čase. Každý večer od pondělí do pátku bude čas mezi desátou a jedenáctou patřit jinému pořadu.

O zábavu se postará parta komiků z nové stand-up show Comedy Club či premiérové díly ze seriálů South Park, Nová holka, Neranditelní a Pan Kritik.

Prima Comedy Central: Hlavní vysílací čas pro premiéry
▲ Prima Comedy Central: Hlavní vysílací čas pro premiéry

Na základě prvních čtyř měsíců vysílání, analýzy diváckých zvyklostí a přímé zpětné vazby připravila Prima Comedy Central několik úprav svého programu. Nový hlavní vysílací čas začíná každý den ve 22:00 a je určen pro premiérové, dosud nikdy nevysílané díly nejsledovanějších seriálů. Každé pondělí se diváci mohou těšit na zbrusu novou stand-up show z lokální produkce - Comedy Club. Nastartovat týden plný zábavy pomůže od 25. dubna skupinka talentovaných českých herců a komiků, jako jsou Tomáš Jeřábek, Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková a další.

Prima Comedy Central: Hlavní vysílací čas pro premiéry
▲ Prima Comedy Central: Hlavní vysílací čas pro premiéry

Úterní večery zpestří nejnovější premiérová 19. série kontroverzního sitcomu South Park. Satirický humor nebude tentokrát mířen pouze na celebrity a politiky, ale také na menšiny a aktuální společenské problémy jako je například migrace či kontrola zbraní.

Středeční noc je věnovaná Nové holce a těšit se můžete rovnou na dvě epizody za sebou. Parta Neranditelných kamarádů se s vámi podělí o své zážitky ve čtvrtek večer ve stejnojmenném americkém seriálu. Pátek bude jako doposud patřit nekonvenčnímu Panu Kritikovi a jeho recenzím ze života. Hlavní vysílací čas bude o víkendu prodloužen o jednu hodinu a divákům přinese reprízy premiérových dílů daného týdne.

Nekončící humor Průměrňákových

Zábavným večerům s premiérovými seriály bude předcházet blok seriálů z rodinného prostředí jako je Taková moderní rodinka, Svět podle Jima nebo Průměrňákovi. Poslední zmíněný seriál si získal takovou přízeň diváků, že nově získá ještě více prostoru. Diváci se tak mohou každé odpoledne a podvečer bavit hned u tří epizod Průměrňákových. Předskokanem nočního bloku animovaných seriálů se ve 21:00 hodin stanou Griffinovi, kteří se spolu se seriály South Park a Americký táta vrátí na obrazovky ještě jednou po jedenácté.

zdroj: PCC

Reklama
Vybrané články