Quantcast

Ve středu výluka vysílačů Sušice, Jeseník a Jihlava

| redakce | tisk

Na středu 20.4.2016 jsou naplánovány výluky DVB-T multiplexů a VKV/FM vysílačů Sušice - Svatobor, Jeseník - Praděd a Jihlava - Javořice.

Výluka vysílače Sušice - Svatobor
Výluka TV vysílání potrvá v období od 00:00 do 06:00 hod.

Z vysílače Sušice/Svatobor nebudou aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2 s programy televizí Nova, Prima a TV Barrandov a multiplex 3 s programy ČT:D/art, Prima MAX, Prima Love, Prima ZOOM, Kino Barrandov, Barrandov Plus, Óčko, Óčko Gold a Šlágr TV.

Plánovaná výluka TV vysílání z vysílače Sušice/Svatobor se dotkne pouze těch diváků, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače. Diváků, kteří přijímají signál z vysílače Krašov, Vraní vrch, nebo Mařský vrch, které jsou provozovány na stejných TV kanálech v SFN síti, se výluka netýká.

Výluka vysílače Jeseník - Praděd
Výluka TV vysílání potrvá v období od 00:00 do 06:00 hod.

Z vysílače Jeseník/Praděd nebudou aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2 s programy televizí Nova, Prima a TV Barrandov a multiplex 3 s programy ČT:D/art, Prima MAX, Prima Love, Prima ZOOM, Kino Barrandov, Barrandov Plus, Óčko, Óčko Gold a Šlágr TV.

Plánovaná výluka TV vysílání z vysílače Jeseník/Praděd se dotkne pouze těch diváků, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače.

Výluka vysílače Jihlava - Javořice
Výluka rozhlasového vysílání potrvá s přestávkami v období od 10:00 do 13:00 hod.

Z vysílače Jihlava/Javořice nebudou aktuálně vysílat stanice ČRo Radiožurnál na frekvenci 90,7 MHz, ČRo Plus na frekvenci 95,4 MHz, stanice Impuls na frekvenci 100,3 MHz a stanice Frekvence 1 na 93,4 MHz.

Plánovaná výluka rozhlasového vysílání z vysílače Jihlava/Javořice se dotkne pouze těch posluchačů, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače.

Při plánovaných výlukách vysílání bude provedena pravidelná kontrola vysílačů, jejich anténních systémů, údržba energetiky a samotných vysílacích technologií.

zdroj: ČRa

Reklama
Vybrané články