Quantcast

V úterý 31.5. výluka vysílače Buková hora

| redakce | tisk

Společnost České Radiokomunikace plánuje na úterý 31.5.2016 výluku vysílače Ústí nad Labem - Buková hora. Výluka DVB-T vysílačů proběhne od 6:00 do 15:00 hodin, rozhlasových VKV/FM programů od 10:00 do 15:00 hodin.

Z vysílače Buková hora nebude aktuálně vysílat veřejnoprávní multiplex 1 České televize, multiplex 2 s programy televizí Nova, Prima a TV Barrandov a multiplex 3 s celoplošnými programy ČT:D/ČT art, Prima MAX, Prima Love, Prima ZOOM, Kino Barrandov, Barrandov Plus, Óčko, Óčko Gold a Šlágr TV.

Výluka rozhlasového vysílání se dotkne stanic ČRo Radiožurnál na frekvenci 90,9 MHz, ČRo Vltava na frekvenci 104,5 MHz, ČRo Sever na frekvenci 88,8 MHz, Frekvence1 na frekvenci 93,5 MHz a Rádio Impuls na frekvenci 102 MHz.

Výluka televizního a rozhlasového vysílání z ústeckého vysílače Buková hora se dotkne pouze těch diváků, kteří přijímají signál právě z tohoto vysílače. Diváků, kteří přijímají signál z okolních vysílačů Praha/Žižkov, Jíloviště/ Cukrák, Liberec/Ještěd, které rovněž pokrývají určité oblasti Ústeckého kraje, se výluka netýká.

Při plánované výluce bude provedena pravidelná kontrola vysílače, anténních systémů, údržba energetiky a vysílací technologie.

zdroj: ČRa

Reklama
Vybrané články